ما به شما این اطمینان را می دهیم که فقط در صورتی وکالت شما را قبول خواهیم نمود که حداقل شانس موفقیت پرونده شما %90 باشد.

زمانی که با یک مسئله حقوقی در زندگی مان مواجه می شویم اولین کار انتخاب یک وکیل مورد اعتماد و با تجربه است تا بتوانیم در این مسیر بهترین رهنمود ها را دریافت و بهترین نتیجه را در پرونده خود کسب نماییم. با کوچکترین اشتباهی در طرح یا دفاع لایحه ممکن است نتیجه پرونده علیه شما تغییر کند و نتایج جبران ناپذیری را برایتان داشته باشد. جناب آقای دکتر مجتبی محمدی وکیل شهرک غرب به دنبال ایجاد فضایی امن و رضایت بخش برای مراجعه کنندگان خود است و در تلاش است تا با ارائه دانش جامع و تبحر و تجربه خود در پرونده های گوناگون، مراجعه کنندگان دیگر نگران انتخاب وکیل در شهرک غرب نباشند.

با مراجعه به جناب آقای دکتر مجتبی محمدی در ابتدا پرونده شما توسط وکیل در شهرک غرب به طور کامل و دقیق تجزیه و تحلیل می شود و سپس امکان انجام وکالت یا عدم انجام وکالت پرونده به شما اطلاع داده می شود. بنابراین، مطمئن باشید که هیچ گاه وقت شما تلف نمی شود و پرونده شما با کمترین هزینه و زمان ممکن بهترین نتیجه را کسب خواهد کرد و به طور تمام و کمال از حقوق قانونی شما دفاع خواهد شد.

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی، آماده ی ارائه مشاوره حقوقی و پذیرفتن وکالت در مباحث ذکر شده می باشد لذا در تمامی دعاوی حضور وکیل پایه یک دادگستری شهرک غرب و یکی از وکیل ها در غرب تهران، آگاه از آخرین قوانین و مقررات، آرای وحدت رویه، نظریات مشورتی، آرای صادره از محاکم قضایی و در نتیجه پرونده شما بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

ما از حقوق شما دفاع خواهیم نمود.

با توجه به اینکه مسائل حقوقی بسیار گسترده بوده پیچیدگی های خاص خود را دارد لذا برای تضمین احقاق حقوق قانونی شما جناب آقای دکتر مجتبی محمدی وکیل متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری آماده قبول پرونده حقوقی یا کیفری شما در غرب تهران (شهرک غرب، اشرفی اصفهانی، پونک و جنت آباد) می باشد.

دکتر مجتبی محمدی وکیل در شهرک غرب
قبول وکالت در دعاوی ثبتی از قبیل الزام به ثبت ولادت، الزام به صدور شناسنامه، اصلاح شناسنامه، ابطال شناسنامه، تغییر نام، تغییر سن، حذف نام همسر سابق از شناسنامه و…
دکتر مجتبی محمدی وکیل در شهرک غرب
قبول و انجام وکالت در انواع قراردادها اعم ازساختمان و پیمانکاری، صنعتی، تجاری و … توسط بهترین وکلای شهرک غرب.
قرارداد مشارکت
وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی تجاری از قبیل ثبات شراکت، ثبت شرکت، تغیرات شرکت، انحلال شرکت، تایید خروج از شرکت، اعاده اعتبار شرکت ورشکسته، الزام به انتقال سهم، مطالبه سهم الشرکه، ابطال سهم الشرکه، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی، انحلال شرکت بازرگانی توسط وکیل در شهرک غرب.

هم اکنون می توانید برای مراجعه حضوری و یا مشاوره تلفنی نوبت رزرو نمایید!

برای رزرو نوبت با شماره دفتر وکالت تماس بگیرید و در صورت فوریت می توانید در ساعات اداری با شماره 09126095750 تماس حاصل نمایید.