قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی، دکترای حقوق بین الملل، آماده قبول وکالت پرونده های شما در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری در غرب تهران (شهرک غرب، اشرفی اصفهانی، پونک، جنت آباد و دهکده المپیک) می باشد.

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهرک غرب، پونک، اشرفی اصفهانی، جنت آباد، غرب تهران

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری شهرک غرب، دکترای حقوق بین الملل و دارای پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز آماده ارائه خدمات وکالت در شهرک غرب، پونک، اشرفی اصفهانی، جنت آباد و غرب تهران در انواع دعاوی، شکایت، امور بیمه، خانواده، ملکی، مالی، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری و مناسب ترین گزینه برای انتخاب وکیل در شهرک غرب می باشد.

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی، وکیل پایه یگ دادگستری شهرک غرب با ارزیابی اولیه حقوقی، مشکل مراجعین را بررسی کامل نموده و در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد از گرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف هزینه و وقت مراجعین جلوگیری می نماید که این نشان دهنده وجدان کاری و رعایت حال مراجعین محترم می باشد.

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی با ارائه بهترین خدمات وکالتی در شهرک غرب به شما کمک می نماید که در مسائل حقوقی و کیفری شما از قبیل دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، حضانت)، مکلی، ارث، تجاری (چک، سفته)، مشارکت در ساخت، امور ثبتی، اداری، جرایم علی اشخصاص (قتل، ضرب و جرح، آدم ربایی، قاچاق انسان)، جرایم علیه اموال و مالکیت (کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، چک پرداخت نشدنی)، جرایم علیه شخصیت علیه امنیت و آسایش عمومی (محاربه، بغی، افساد فی الارض، اخلال در نظام اقتصادی کشور، اتهام تبلیغ علیه نظام) تخصصی ترین مشاوره حقوقی را از بین گزینه های بسیار برای انتخاب وکیل در شهرک غرب، اخذ نمایید تا با ارائه راه کارهای مناسب از وقوع خطر علیه شما پیشگیری شود. شایان ذکر است چنانچه پس از ایجاد خطر و ضرر به ما مراجعه نمودید تلاش می نماییم برای خروج شما از وضعیت پیش آمد مناسب ترین راه را انتخاب نماییم . وکلای شهرک غرب در حوزه های مختلفی فعالیت دارند برای مثال وکیل طلاق در شهرک غرب، وکیل مواد مخدر در شهرک غرب، وکیل قراردادها در شهرک غرب، وکیل رابطه نامشروع در شهرک غرب، وکیل قتل در شهرک غرب، وکیل دیه در شهرک غرب، وکیل ملاقات فرزند در شهرک غرب، وکیل ملکی در شهرک غرب، وکیل ارث در شهرک غرب، وکیل ترک انفاق در شهرک غرب، وکیل امور گمرکی در شهرک غرب، وکیل افترا در شهرک غرب و … اما سوابق کاری دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهرک غرب در تمامی حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، شرکتی، قراردادی و بالتبع وکالت پرونده های متعدد و انواع پرونده موفق و ارائه مشاوره های مستمر و پیگیری مرتب و تعهد کاری، خدمات متمایز حقوقی را برای موکلین و مراجعین محترم در استان تهران و مناطق غرب تهران من جمله شهرک غرب، پونک و شهرک غرب  فراهم نموده است.

چرا دکتر مجتبی محمدی می تواند بهترین گزینه برای انتخاب وکیل در شهرک غرب باشد؟

ایشان با تسلط بر کلیه دعاوی اعم از کیفری و حقوقی توانسته اند سابقه درخشانی از خود بر جای بگذارند و از این روست که بسیاری از موسسات حقوقی در تهران افتخار همکاری با این وکیل پایه یک دادگستری را دارند. یکی از معیارهای اساسی برای انتخاب وکیل توجه به تحصلات آکادمیک ایشان است؛ وکیل دکتر مجتبی محمدی تحصیلات دوره دکتری خود را در رشته حقوق بین الملل انجام داده اند و لذا با تسلط به قوانین سایر کشور ها و عرف بین الملل می توانند در تنظیم قراردادهای شما اصول حاکم بر حقوق بین الملل را رعایت نمایند تا در صورتی که معاملات حقوقی شما جنبه بین المللی داشته باشد حقوق شما محفوظ بماند و متضرر نشوید. البته ممکن است این ابهام برای مراجعین پیش بیاید که با توجه به تخصص اصلی ایشان که حقوق بین الملل است، آیا در دعاوی دیگری نیز نظیر مسائل کیفری خیانت در امانت، حمل مواد مخدر، قاچاق و … نیز تسلط دارند؟ پاسخ این سوال مثبت است چرا که ایشان همواره به عنوان یکی از بهترین وکلای کیفری تهران نیز می باشند.

جناب آقای دکتر مجتبی محمدی با هدف عالی دفاع از حق مظلومان و افرادی که حق و حقوق قانونی ایشان تضییع گردیده است این حرفه را برگزیده اند و دفاع از متهم را نباید دفاع از جرم دانست بلکه این دفاع حفظ حقوق قانونی و کرامت انسانی او است.

عنوان پایان نامه: شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی

فعالیت های عملی:

 1. مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران.
 2. مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران.
 3. مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر.
 4. مشاوره حقوقی چندین شرکت بازرگانی و پیمانکاری و شرکت های وابسته به هلدینگ بانک ها.
 5. وکیل شرکت توسعه و تجارت کیش
 6. وکیل شرکت سیمان هرمزگان
 7. وکیل شرکت پترو امید آسیا
 8. به عهده گرفتن ده ها مورد دعاوی حقوقی در شرکت ها و اشخاص و به نتیجه رسانیدن آن ها.

 

مدارک و فعالیت‏های علمی:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران.
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA).
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران.
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف).
 5. تسلط بر امور شرکت ها و قراردادهای مربوطه.
 6. تسلط بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی.
 7. ارائه چندین مقاله در زمینه داوری.

دکتر مجتبی محمدی با شروع فعالیت خود در شهرک غرب خدمت حقوقی خود به هموطنان را آغاز نموده اند و اکنون نیز آماده ارائه خدمات حقوقی اعم از وکالت دعاوی و مشاوره حقوقی در سراسر تهران و بالاخص در عرب تهران (شهرک غرب، پونک، اشرفی اصفهانی، دهکده المپیک)  می باشند. البته اگر تمایل به اعطای وکالت به ایشان را دارید اما در شهر دیگری هستید، بسته به اهمیت موضوع پرونده احتمال قبول وکالت توسط ایشان وجود خواهد داشت که البته نیاز به بررسی پرونده و مذاکره با ایشان دارد.

در صورتی که تا روز دادرسی شما زمان زیادی باقی نمانده و اهمیت پرونده به قدری بالاست که نمی خواهید نوبت رزرو نمایید، می توانید مستقیماً با شماره همراه ایشان تماس بگیرید.